DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

ePac Flexible Packaging WEWNĘTRZNY PRACOWNIK SPRZEDAŻY (ISE) in Paterek, Poland

WEWNĘTRZNY PRACOWNIK SPRZEDAŻY

Czy szukasz możliwości odniesienia sukcesu?  Szukasz postępowej i dynamicznej firmy?  W takim razie ePac Polska może być miejscem dla Ciebie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: wewnętrzny pracownik sprzedaży. Osoba ta będzie identyfikowała potencjalnych klientów, wykonywał/-a połączenia wychodzące, zarządzał/-a połączeniami przychodzącymi od potencjalnych klientów oraz będzie w stałym kontakcie z potencjalnymi klientami do momentu sfinalizowania zamówienia.

Kim więc jesteśmy? ePac jest drukarnią produkującą opakowania foliowe.

ePac wykorzystuje najnowocześniejsze technologie produkcji, elastyczne podejście do zapotrzebowania klientów oraz najkrótszy na rynku czas realizacji zleceń.

Naszą misją jest pomaganie małym i  średnim markom w rozwoju na rynku oraz konkurowaniu z wielkimi markami.

PODSTAWOWE ZADANIA

  • Identyfikacja potencjalnych klientów.

  • Poszukiwanie i konwertowanie potencjalnych klientów za pośrednictwem platform mediów społecznościowych, rozmów telefonicznych kontaktu drogą mailową.

  • Identyfikowanie potrzeb klientów i opracowywanie przekonujących propozycji w celu zaspokojenia potrzeb i możliwości.

  • Obsługa kont klientów zgodnie z wymaganiami firmy w celu optymalizacji przychodów i utrzymania obsługi klienta.

  • Utrzymywanie komunikacji z klientami.

  • Pomoc handlowcom w ustalaniu terminów spotkań, przygotowywaniu się do rozmów sprzedażowych, w tym badań klientów, zestawiania i wysyłania próbek.

WYMAGANE KWALIFIKACJE

  • Dobre umiejętności komunikacyjne.

  • Relacje z klientami i umiejętność sprzedaży.

  • Znajomość języka Angielskiego min w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie.

  • Preferowane doświadczenie w telesprzedaży.

    TO OFERUJEMY

Pełny etat, stałe stanowisko, 40 godzin tygodniowo, miejsce pracy to siedziba firmy w Paterku.

Minimalne wynagrodzenie 4 300 zł brutto miesięcznie oraz premia uzależniona od wyników.

Powered by JazzHR